Ana sayfa
Ana Sayfa | English
   KURUMSAL   HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

ERGES Müşavirlik A.Ş., mühendislik, teknik müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri sunan, bağımsız bir firma olarak 2007 yılında kurulmuştur. Dinamik, yenilikçi ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile alışılmışın dışında, müşteriye özel çözümler üretmeyi kendine amaç edinmiştir.

Barajlar ve Hidroelektrik Santral yapıları alanlarındaki deneyim ve teknik birikimini genç ve dinamik kadrosu ile birleştiren ERGES, gerek yurtiçi gerekse uluslararası projelerde; detaylı, kapsamlı ve güncel çözümler sunmaktadır. ERGES’in misyonu, teknik ve ekonomik açılardan değerlendirilen projelere çevresel ve sosyal açılımları da entegre ederek, yenilikçi ve her açıdan kusursuz çözümler üretmektir.

Üst düzeyde müşteri memnuniyetini amaçlayan ERGES, yatırımcılara, projenin ön inceleme aşamasından uygulamanın son gününe kadar tüm safhalarında ve hatta yapının çalışma süresi boyunca aynı kalitede danışmanlık hizmeti vermektedir.

ERGES’in, proje ihtiyaçlarınız konusunda en doğru adres olduğuna inanıyoruz.

Erges Müşavirlik A.Ş.
Harbiye Mah. Tavuskuşu Cad. No: 25/9 06460 Çankaya/Ankara • T: +90 312 479 26 06 • F: +90 312 479 26 08 • e-mail: info@erges.com.tr

Web Tasarım: AdaNET