Ana sayfa
Ana Sayfa | English
DEĞERLERİMİZ

ERGES olarak, aşağıdaki değerleri şirket stratejisinin pusulası olarak benimseyen, bu değerlere göre yaşayan, karar veren ve çalışan dinamik bir ekiple hizmet vermekteyiz.

YARATICILIK VE AZİM  

Projelerimizde yeni çözümleri ve tasarımları geliştirirken “Yaratıcı Düşünce”yi başlangıç noktası olarak alırız. Stratejik bir amaca hizmet eden, katma değeri yüksek, sürdürülebilir sonuçlar elde etmeyi sağlayan bir değer olan yaratıcılık sayesinde Müşterilerimize de değer katmayı hedefleriz. Erges olarak en zor ve mücadele isteyen durumlarda kendimize güven ve kararlılıkla problemleri çözme cesaretini gösterebiliriz, çünkü cesaretimiz bilgimizden ve azmimizden ileri gelmektedir.

“Yaratıcılık, zekânın eğlenceli şekilde kullanılmasıdır” – Albert Einstein
 
SAYGI  

Takım arkadaşlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimizi saygı, duyarlılık ve süreklilik esasına göre yürütürüz. Diğer taraftan, şirket faaliyetlerimizin ve projelerimizin tamamında en son mühendislik teknikleri ile çevreye duyarlı özellikleri ön plana çıkartarak doğal yaşamın ve bölgesel yaşam koşullarının korunmasına özen gösteririz. Doğal kaynakların korunmasına ve enerjinin efektif kullanımına ilişkin prosedürleri uygulama konusunda ödün vermeyiz.

“İnsanı diğer canlılardan ayıran özellik saygı duygusudur” – Confucius
 
DOĞRULUK VE SORUMLULUK  

ERGES’in şirket politikası dürüstlük, doğruluk ve şeffaflık üzerine kurulmuştur. Gerek kendi içimizde, gerekse müşterilerimize karşı dürüst, tutarlı ve güven duygusunun hakim olduğu bir işbirliği atmosferi sergileriz. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı verdiğimiz sözler, taahhütlerimiz, eylemlerimiz, davranış biçimlerimiz ve kararlarımız kendi içinde tutarlı bir bütündür. Bu sayede, müşterilerimiz, bizimle çalışma süreçlerinin sorunsuz ve kusursuz şekilde devam edeceğini bütün aşamalarda hissederler.

“Dürüstlük en iyi politikadır” – William Shakespeare
 
SONUÇ ODAKLILIK  

Sonuç odaklı bir yönetim modeli ile çalışırken hedefimiz müşterilerimizin kalite, performans ve değer beklentilerini karşılayan hatta aşan projeler tasarlamaktır. Hızlı karar alan, esnek organizasyon yapımız ile proje sürecini, sorumluluk alarak, yüksek motivasyon ile sonuna kadar sorunsuz yürütürüz.

“Bir sonuç elde etmeden çalışmak mümkündür, ama çalışmadan sonuç elde etmek mümkün değildir”
 
TAKIM ÇALIŞMASI  

Şirketimiz, müşteriler ve kendileri üzerinde farklılık yaratmaya yönelen, işinden keyif alan ve bu motivasyonla hareket eden takım oyuncuları üzerine kurulmuştur. İşimize bağlılığımız ve yaratıcılığımız projelerimizi heyecanla ve keyifle yapmamızı sağlamakta, bunun sonucunda ortaya çıkan verimli ve etkin projeler, performansımıza itici güç yaratmaktadır. Çalışanlarımızın kendi potansiyellerinin farkına varmalarını sağlayarak şirket içinde yaratılan sinerjiyi projelere yüksek katma değer olarak yansıtırız. İşe alım sürecinde birlikte olağanüstü başarılar sergileyebileceğimiz inançta ve yetenekte takım arkadaşları ararız.

“Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için”
 
SÜREKLİ GELİŞİM  

ERGES olarak bilgimizi, mühendislik becerilerimizi, birbirimize ve müşterilerimize karşı davranışlarımızı, iletişim ve kavrama kabiliyetlerimizi en iyiyi sunabilmek için sürekli geliştiririz. Heraclitus’un yüzyıllar önce herşeyin bir hareket ve değişim içinde olduğunu söylediği gibi, biz de bugün ERGES olarak üzerinde çalıştığımız nehirler gibi aynı kalmıyor, sürekli daha iyi ve mükemmel için değişiyoruz.

“Aynı nehirde iki kez yıkanılmaz” – Heraclitus
 
Erges Müşavirlik A.Ş.
Harbiye Mah. Tavuskuşu Cad. No: 25/9 06460 Çankaya/Ankara • T: +90 312 479 26 06 • F: +90 312 479 26 08 • e-mail: info@erges.com.tr

Web Tasarım: AdaNET